کاربرد سه پایه نجات

کاربرد سه پایه نجات ( به همراه ویدئوی نصب و معرفی آن ) :

کاربرد سه پایه نجات

کاربرد سه پایه نجات ( به همراه ویدئوی نصب و معرفی آن ) : در توضیح کارکرد و یا کاربرد سه پایه نجات می‌توان اینطور عنوان نمود که برای نجات افراد مصدوم در ارتفاعات پایین ( نظیر چاه‌ها ، گودال‌ها و … ) کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می‌گیرند . در واقع کاربرد سه پایه نجات بدین شکل می‌باشد که در دهانه چاه قرار می‌گیرد و با استفاده از کابل فولادی آویزان شده از آن می‌توان مصدوم یا مصدومان را بیرون کشید.
توجه داشته باشید که کابل فولادی این سه پایه‌های نجات از اندازه‌های سی متری و پنجاه متری برخوردار هستند که با استفاده از وینچ قابل حرکت و پایین و بالا شدن می‌باشند .

آشنایی با محصول سه پایه نجات با وینچ و کابل فولادی ۲۵ متری Protekt TM9

سه پایه نجات یا تری پاد TM9 با دارا بودن استاندارد EN 795: 1996  و A1: 2000 کلاس B اتحادیه CE اروپا جهت ایجاد تامین ایمنی کاربر در ارتفاع در فضاهای محدود که احتمال حادثه سقوط از ارتفاع وجود دارد به کار می‌رود .
به طوری مختص مناطقی مانند مخازن، چاه ها، ترانشه ها، صخره ها، حفره ها و یا فضاهای محدود که در مواقعی که نیاز است به مکان وارد شد ، از این سه پایه نجات میتوان بهره برد.

اين محصول که از گروه محصولات تجهیزات امداد و نجات می‌باشد مخصوص عمليات نجات افراد مصدوم به ويژه در مکان‌هایی که احتمال انفجار و آتش سوزی وجود دارد می‌باشد.
همینطور دارای کفشک فولادی دارای سوراخ برای نصب زنجیره پشتیبانی و همچنین خارهایی در این محصول امداد و نجات تعبیه شده است که بر روی سطوح لغزنده مثل برف یا یخ ثابت مانده و جابه جایی بهتری خواهد داشت.

شما می‌توانید با مشاهده‌ی ویدئوی آموزشی زیر از نحوه‌ی اجرا و همچنین کاربرد سه پایه نجات آشنا شوید . با ما در تماشای این ویدئوی آموزشی همراه باشید .

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *