ویژگی بادگیر مناسب چیست

ویژگی بادگیر مناسب چیست

ویژگی بادگیر مناسب : اگر بخواهیم در قالب کلی لباس‌های بادگیر را تعریف کنیم عموما به لباس‌هایی اطلاق می‌شود که صرفا برای شرایط باد و مواجه با آن طراحی و ساخته می‌شوند . از این قبیل لباس‌ها برای امور مختلفی نظیر کوهنوردی ، کارهای ایمنی و … استفاده می‌شوند . اغلب بادگیرهایی که تولید می‌شوند اکثرا ضد آب نیز می‌باشند تا هنگامی که فرد هم با وزش باد و هم با بارندگی مواجه می‌شود به خوبی از او دربرابر این قبیل احتمالات طبیعی محافظت نمایند . البته که با جستجوی کوچکی در فروشگاه‌های لوازم ایمنی می‌توانید بادگیری پیدا کنید که فقط عایق وزش باد می‌باشد و قیمت کمتری به نسبت بادگیری که قبل‌تر بیان شد نیز دارد .

امروز در تارنمای لوازم ایمنی ایمن مارت سعی بر این داریم تا ویژگی بادگیر مناسب و استاندارد را تحت عنوان یک مقاله‌ی کامل و جذاب خدمت شما عزیزان ارائه دهیم . با ما در این مقاله جذاب همراه باشید .

ویژگی بادگیر مناسب چیست

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : ضرورت وجود جعبه کمک‌های اولیه کلیک کنید

مزایای بادگیر مناسب

احتمالا برایتان پیش آمده که در شرایطی قرار بگیرید که تحت وزش سنگین باد باشد و احساس سرمای شدیدی کنید . گاهی اوقات بیشترین دلیل اینکه هنگام سرما ، احساس سرما می‌کنید فقط وزش باد می‌باشد . نبود یک لباس عایق در برابر باد شما را دربرابر این احساس سرما بی‌دفاع قرار می‌دهد . یکی از محاسن و ویژگی‌های دیگر این بادگیرها وزن بسیار سبک آنها می‌باشد و به خوبی در کوله‌ی شما با کمترین فضا جای می‌گیرد .

ویژگی بادگیر مناسب بادگیر شلوار پشت لاستیک مرغکدار
برای مشاهده محصول بادگیر شلوار پشت لاستیک مرغکدار کلیک کنید

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : تاثیر گوشی ایمنی در کاهش صدا کلیک کنید

ویژگی بادگیر مناسب و استاندارد

یکی از ویژگی‌های اصلی یک بادگیر استاندارد وجود کلاه یا یک نقاب که دارای بندی برای تنظیم کوچکی و بزرگی کلاه، همراه بادگیر می‌باشد تا علاوه بر اینکه بادگیر از بدن فرد در برابر باد و باران محافظت کند از ناحیه‌های سر و صورت و گردن نیز محافظت نماید . توجه داشته باشید که کلاه بادگیر باید در ابعادی باشد که وقتی کلاه ایمنی هم روی سر خود دارید به راحتی قابل پوشیدن باشد و دید جناحین شما را نیز مختل ننماید .
توجه داشته باشید که یکی از ویژگی‌های یک بادگیر استاندارد این می‌باشد که قابلیت تنظیم شدن در قسمت‌های مختلف خود نظیر قسمت جلو ، زیربغل ، کمر ، سرآستین و جوانب‌ها داشته باشد (این قابلیت تنظیم شدن باعث می‌شود که عملیات تهویه هوا در لباس به خوبی انجام گیرد) .
قابلیت انعطاف پذیری بادگیر از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک بادگیر استاندارد می‌باشد به نحوی که بتوان سایر لباس‌هایی که زیر بادگیر پوشیده‌ایم به راحتی و بدون هیچ فشردگی‌ای باشد و بدون هیچ مانعی حرکات و انعطافات بدن صورت گیرد .
توجه داشته باشید که بادگیری که می‌خرید در قسمت درزها و دوخت‌های آن عایق ضد آب و همچنین محکم باشد . جیب‌های آن بدون پوشش نباشد و دارای درپوش باشند تا در برابر باران از محتویات جیب شما محافظت نماید (علاوه بر این جیب ها باید به گونه‌ای باشد که دست با دستکش به راحتی داخل آن قرار گیرد).
در هنگام خرید توجه داشته باشید که آستین‌های بادگیر قسمت مچ را به خوبی بپوشاند و دارای چفت و بست مناسب در قسمت مچ باشد تا مچ را کاملا کیپ و محکم نگه دارند . قد بادگیر نیز بسیار مهم می‌باشد هنگام خرید توجه فرمایید که به اندازه کافی بلند باشد و تا زیر کمر فرد را پوشش دهد و در انتهای آن نیز دارای بندی باشد که بتوان آنرا به خوبی محکم کرد .

برای ورود به صفحه‌ی فروشگاه ایمن مارت کلیک کنید

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *